Blog

 

Druk wielkoformatowy wymaga zastosowania unikatowych rozwiązań poligraficznych – nie można po prostu powiększyć obrazu, który został użyty w reklamie, do dowolnego zakresu wydruku. Nie zaleca się także konwersji istniejących reklam do formatu 1: 1.

Kalendarz firmowy to bardzo użyteczne narzędzie każdego pracownika. Można w nim zapisać terminarz najważniejszych spotkań, a podczas spotkania zrobić niezbędne notatki. To też świetny gadżet dla klientów oraz sposób promocji firmy podczas targów czy konferencji.

Etykiety na produkty powstają na folii lub papierze. Niekiedy możliwe jest również ich nadrukowanie bezpośrednio na konkretnym produkcie. Maja one kilka funkcji. Przede wszystkim pozwalają nam skutecznie identyfikować konkretne produkty, po drugie możemy dowiedzieć się więcej o ich zawartości. Ponadto są również skutecznie wykorzystywane w działaniach marketingowych. Mają one różny kształt, kolor i wykonane są na rozmaitych materiałach.

Lasery to urządzenia, które obecnie są używane w bardzo wielu dziedzinach przemysłu czy usług. Jednym z ciekawych zastosowań, w jakich laser świetnie się sprawdza, jest grawerowanie. Dzięki bardzo dużej precyzyjności laserem można wykonywać różne, nawet dość skomplikowane wzory i to z niesamowitą wręcz powtarzalnością. Przybliżmy sobie dziś to, czym jest laser CO2 i na jakich podłożach można nim wykonywać grawer!


Drukarnia - Agencja Reklamowa B&S Print s.c. | Goleniów, Żdżary 16A | Tel.: +48 91 407 31 65 | biuro@drukarniabsprint.pl 

©2021 Drukarnia B&S Print s.c.

Szukaj